Příběh o Klisně část:1

19. července 2012 v 21:07 | Blue.Adminka |  Komix/Příběh
Budu vám vyprávět jeden příběh o koních..Doufám že se vám bude líbit!

Byla jedna klisna (přectavte si ji podle svého gusta a domyslete si stádo hřebce klisny hříbata atd..) Ta klisna byla ze stáda nejoblíbenější.Jednoho krásného rána se probudila,protáhla se ,napila se z nejblišší říčky,u stáda se napásla krásné zelené šťavnaté travičky...Pak si zaklusa zacválala a krokem šla ke stádu,probudit ostatni.Rozhodla se že půjde za lidmi ale nevěděla jací jsou...Asi za 2 hodiny cvalu tam byla krásné město zváné City of Lost wolves. (v překladu: Město ztracených vlků).
Trochu se zděsila ale její tvrdohlavost a odvaha byla silnější než ona sama..


Přišla k nějaké pětici koní ale začli jí říkat ať odejde že jsou tu opravdu moc zlý lidé!Ale opět její tvrdohlavost řekla jim že nevěří tak šla dál.
O pár sekund později zslechla dusot koňských kopyt přímo za ní,otočíse a lidé nevypadaly přtátelsky začla couvat....
Lovci jí chytli do provazů a ona nemněla úniku tak se vzdala..Její odvaha se pomalu strácela.Došli do stáje pro ní to byla opravdu divná věc byly tam koně kteří chtěly pryč stejně jako ona..Ale zalíbil se jí jeden hřebec,Byl přímo vedle ní a začli si povídat...Pak přišel velitel se svým koněm a ten jeho kůň dupl kopytem a všichni stichly nastala tam hodina ticha,pak velitel slezl a dal svého koně důstojníkovy ať se o něj postará...
Procházel si umlklé koně zastavil se přímo u......
Pokračování příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama