Příběh o klisně část:2

19. července 2012 v 21:29 | Blue.Adminka |  Komix/Příběh
Zastavil se přímo u mně ale jenom si mně prohlédl dal mně do ohrady a sledoval jak budu reagovat.
Samozřejmě jsem jej chtěla ukvapit tak jsem klusala tím nejjemnějším klusem skoro jsem se ani nedotýkala země :)) .
Pořád na mn koukal a pak přivedl toho koně a zajímalo ho jak na něj budu reagovat samozřejmě jsem ho v té ohradě nechtě tak sem ho začala kousat a kopat ale nenechal si to líbit přeskočil ohradu a běžel do stáje..Velitel byl hodn ukvapen..
Pak přivedl zrovna koně Lorda ten kůň kterého miluji...Pak si sedl na balík slámi a sledoval nás jak budu opětovně reagovat.Očichali jsme se on odklusal kus dál a v hubě mněl tolik trávi a on čekal až si něco vezmu.Taky že jsem si vzala..
No všiml si že se máme asi opravdu moc rádi..Pak Lorda odvedli no a samozřejmě ke mně jedna moc pěkná slečna vzala sedlo a ohlávku a takoví ty kravinky..Dala mi očuchat svou ruku,a já jí očuchala olízla a přitulila se...Šla jsem kousek dál přinesla jsem jí ohlávku aby mi jí nasadila taky že mi jí nasadila.No apak ještě sedlo to vzala do ruk a nechala mně ať si to v klídku očuchám.Ale ucouvla jsem.Ta slečna mi to sedlo dala na můj hřbet bylo tak jemné!Pak mi sedlo utáhla a vše jak potřebuje..
No pak jenom nasedla ale já jsem na to nebyla zvyklá ale čekala jsem co udělá.Dala mi pobídku ke kroku ale já to nepochopila ani na podruhé.

Pak nám to šlo a já si zvykla na jezdce..No jeli jsme spátky do stáje tam mně očistila a všechno too no a pak mně dala do boxu.Začlo se mi stýskat po stádu a všemu tomu..Ale hlavně po volnosti.Dupla jsem kopitem ještě dřiv než adešla a zača jsem na ní ržát..Tak přišla já jsem okousávala tu kovovou věcičku a ona mi tevřela a vyvedla mně.Sudala mi vodítko úzdu a pustila mně..
Ale pak se mi začlo stýskat po....
Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama